Pizza Venedik Express, 2009 yılında Venedik Yiyecek ve İçecek Grubu’nun bir markası olarak İzmir’de kurulmuştur. 7’den 70’e tüm misafirlerimize en iyi, en taze ve en yerel ürünü, ister restaurant ortamımızda ister paket servis olarak sunmayı hedeflemektedir. Amacımız 1979’dan beri süregelen en iyi hizmet ve lezzet geleneğimizi sürdürerek günümüze uyarlamaktır.

AHMET GÜNTER SEZENER

1958 yılında İzmir’de doğan Ahmet Günter Sezener, Almanya’da Bilgisayar Mühendisliği eğitimi sırasında çeşitli İtalyan restaurantlarında deneyim kazanmıştır. 1979 yılında İzmir Gül Sokak’ta Pizza Venedik’in temellerini atmıştır. O tarihten bugüne kaliteden ödün vermeme, en kaliteli malzeme ve güleryüzlü hizmet ilkesini benimsemiştir. İzmir ve tüm Türkiye’ye bu konuda öncü olmuştur.

M.OSMAN SEZENER

1982 yılında İzmir'de doğan M.Osman Sezener; İzmir Amerikan Lisesi, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği, French Culinary Institute New York, Grand Diploma Classical Culinary Arts, Fundamentals of Wine, Institute of Culinary Education New York, Techniques of Italian Cuisine okullarında eğitim görmüştür. Aldığı eğitimlerin ardından Çırağan Palace Hotel Kempinski, Avoce Restaurant New York, Le Cirque Restaurant New York, Sunset Grill & Bar İstanbul'da çeşitli görevlerde bulunmuştur. Dünya Aşçılar Birliği, Slow Food ve Chaine des Rotisseurs derneklerine üyedir. Üniversitelerin Mutfak Sanatları Bölümünde 2010 ile 2016 yılları arası öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır.

MELODİ NEVİN SEZENER

1985 yılında İzmir'de doğan Melodi Nevin Sezener, İzmir Amerikan Koleji’inde orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Koç Üniversitesi’nde İşletme bölümünü bitirmiştir. İtalya'nın Floransa şehrindeki Florence University of Arts üniversitesine bağlı APICIUS International School of Hospitality'de iki senelik profesyonel aşçılık eğitimini tamamlamasının ardından İstanbul Çırağan Palace Kempinski ve İtalya’da çeşitli restoranlarda görev yapmıştır. 2013 yılı itibari ile, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde eğitmen şef olarak görev almıştır. Çalışmalarına Ekim 2013’ten beri Ristorante Pizzeria Venedik bünyesinde devam etmektedir.

TAKİPTE KALIN